Odzież z Twoim nadrukiem

Zamówienia na odzież z własnym nadrukiem prosimy kierować na adres: nadruki@chcekoszulki.pl

Informacje jakie musi zawierać e-mail z zamówieniem:


- Pełne dane kontaktowe oraz dane do faktury [opcjonalnie] - (imię i nazwisko, nazwa firmy [opcjonalnie], dokładny adres, NIP [NIP], numer tel, adres e-mail)
- Adres dostawy (dokładny adres na jaki ma zostać wysłany zamówiony towar wraz z numerem, numer telefonu do osoby odpowiedzialnej za odbiór). Odbiór osobisty nie wymaga tych danych.
- Zamówienie według poniższego schematu:
   1) Rodzaj koszulki (gramatura/rodzaj).
   2) Krój (męski, damski, dziecięcy).
   3) Rozmiarówka (jakie rozmiary i w jakiej ilości),
   4) Wymiar nadruku (szerokość x wysokość w cm).
   5) Dodatkowe opcje (pakowanie we woreczki, pakowanie jako prezent).
- W załączniku proszę o przesłanie pliku do nadruku. Jeśli plik jest zbyt duży można umieścić go na serwerze zewnętrznym.


Rodzaje druku:


Druk cyfrowy: Bezpośredni nadruk cyfrowy (ang. Direct To Garment) to najnowsza technologia zdobienia i znakowania odzieży. Ilość użytych kolorów w projekcie nie ma żadnego znaczenia, ponieważ nadruk wykonujemy w pełnej kolorystyce CMYK (w przypadku kolorowych koszulek pod całością jest nakładamy biały poddruk). Idealna technologia do wykonywania pojedynczych, wielobarwnych wzorów, ponieważ nie ma żadnych kosztów przygotowania produkcji. Cena nadruku zależy od jego wielkości,kolorystyki oraz koloru koszulki. Nadruk full kolor charakteryzuje się dużą trwałością. Maksymalne pole zadruku: 42x59cm. 

Sitodruk: Najtańsza i najstarsza metoda druku dla większych nakładów (opłacalna już od 30 szt.) i mniejszej ilości kolorów (do 6 kolorów). Nadruk w postaci plastizolu nanoszony jest za pomocą specjalnych sit. Cena nadruku zależy od ilości użytych kolorów w projekcie, wielkości nadruku oraz nakładu. Projekt musi być niezmienny dla całego nakładu, jedynie kolor koszulki może ulec zmianie i nie wpływa to na cenę. Najtrwalsza metoda nadruku. Maksymalne pole zadruku: 38x46cm.

Flex i flock: Flex oraz flock to specjalne folie, które wgrzewamy na gorąco w koszulkę. Pliki przygotowane w krzywych sterują ploterem, który ją rozcina. Folia ma jednolity, dobrze kryjący kolor, jest przy tym bardzo trwała. Oprócz tego wzór możemy nanieść w prawie każdym miejscu koszulki. Idealna technologia do wykonywania pojedynczych sztuk, imion, nazwisk lub ksyw i numerów.

 

Jak przygotować plik do druku?


Cyfrowy: Plik może być w każdym formacie graficznym (tif, jpg, png, gif, pdf, cdr, ai itp.). Najlepiej zapisać w wielkości 1:1, w kolorystyce CMYK, wszystko spłaszczone, w rozdzielczości 300 dpi. Proszę pamiętać, że drukowanie z małej rozdzielczości jest możliwe, ale końcowy efekt nadruku będzie niezadowalający

Sitodruk: wymagane są wektory (CDR lub AI). Plik należy zapisać do jak najniższej wersji programu, czcionki zamienić na krzywe, format 1:1, kolorystyka CMYK. 

Flex i flock: Abyśmy bezproblemowo mogli wyciąć dostarczony przez Państwa plik graficzny powinien być on zapisany w rozszerzeniu *.cdr (CorelDraw X4 lub w wersji niższej) a grafika, loga i rysunki powinny być w wersji wektorowej. Kształt który ma zostać wycięty nie powinien być stworzony grubością lini, ploter widzi tylko pojedynczą cienką linie a nie grubą. Wszystkie kształty powinny być zamknięte ( po kliknięciu na dany element musi dać się on wypełnić dowolnym kolorem) a najcieńsze elementy nie powinny mieć mniej niż 3 mm grubości.

Jeśli nie są Państwo w stanie przygotować nam takiego pliku możemy to wykonać za dodatkową, drobną opłatą.

 

Jak poprawnie prać odzież z dowolnym nadrukiem:


- zawsze prać i prasować na lewej stronie,
- max. temperatura prania to 40 stopni,
- nie stosować dodatkowej mocnej chemii.